Č. Lípa – KP LK

Krajský přebor Libereckého kraje – jaro 2019 25. – 26. 5. 2019 Česká Lípa – Sportareál, bazén 25 m, 6 drah Nominovaní: Kryštof Bartoš, Oldřich Hladík, Radek Hölzel, Matyáš Hřebík, Michal Hřebík, Miroslav Chaloupka, Viktor Kabanov, Jan Kecek, Matyáš Kecek, Filip Konrád,  Daniel Lehmann,  Jan Lehmann, Tomáš Lehmann, Daniel Mihala, …

Děčín – DP 2019

Děčínský pohár 2019 18. 5. 2019 Děčín, bazén 25 m Nominovaní: Kryštof Bartoš, Radek Hölzel, Michal Hřebík, Matyáš Kecek, Daniel Lehmann, Jan Lehmann, Daniel Mihala, Robert Olšar, Ondřej Plaček, Michal Schauer Karolína Černá, Eliška Fořtová, Tereza Fořtová, Veronika Heřmánková, Vendula Hopová, Barbora Chomová, Kristýna Křečková, Michaela Milnerová, Natálie Pořická, Barbora …

Liberec – JC Slávie

Jarní cena Slávie Liberec Liberec, bazén 25 m 11. 5. 2019 PKČL: Kryštof Bartoš, Radek Hölzel, Michal Hřebík, Viktor Kabanov, Matyáš Kecek, Daniel Mihala, Robert Olšar, Ondřej Plaček, Michal Schauer Karolína Černá, Eliška Fořtová, Tereza Fořtová, Vendula Hopová, Barbora Chomová, Kristýna Křečková, Michaela Milnerová, Barbora Prádelová, Stella Sedláčková Přihláška do …

Ússtí nad Labem – M ZV

Memoriál Zdeňka Vaněčka Ústí nad Labem, bazén 50 m – plavecký areál Klíše 11. – 12. 5. 2019 PKČL: Matyáš Hřebík, Filip Konrád Barbora Bartošová, Veronika Bláhová, Veronika Vacková, Nadia van Wassem Nominace do disciplín:

VC Ústí nad Labem – nominace

5. – 7. 5. 2019 Ústí nad Labem, bazén 50 m, 8 drah Nominace plavců: Jakub Češka, Oldřich Hladík, Matyáš Hřebík, Radek Hölzel, Viktor Kabanov, Matyáš Kecek, Filip Konrád Barbora Bartošová, Veronika Bláhová, Veronika Heřmánková, Barbora Chomová, Vanesa Sukupová, Silvie Taušová,  Veronika Vacková, Nadia van Wassem, Petra Weber – všichni nominovaní …

Rumburk – přijatí

Všichni přihlášení závodníci PKČL jsou přijati.

RUMBURK – Plavecké čtyřutkání – přihláška do disciplín

Plavecké čtyřutkání Rumburk 16. 3. 2019, bazén 25m, 6 drah Přihlášení: Kryštof Bartoš, Jakub Češka, Oldřich Hladík, Radek Hölzel, Matyáš Hřebík, Michal Hřebík, Viktor Kabanov, Matyáš Kecek, Filip Konrád, Daniel Lehmann, Jan Lehmann, Daniel Mihala, Robert Olšar, Ondřej Plaček, Michal Schauer, Viktor Vaněk Barbora Bartošová, Veronika Bláhová, Karolína Černá, Eliška …

PKČL – 20 let!!!

Dnes, 19. 2. 2019, je to přesně 20 let, kdy byl zaregistrován Plavecký klub Česká Lípa (v roce 1999 ještě pod původním názvem Sportovní středisko – plavecký klub Česká Lípa). Prvními členy byli přestoupivší plavci z TJČL (Tělovýchovná jednota Česká Lípa), oddílu s dlouholetou tradicí, který později zaniknul a nyní …

Litoměřice – Litoměřický kalich

Litoměřický kalich Litoměřice, bazén 25 m, 6 drah 9. 2. 2019 28 plaveckých oddílů PKČL: Matyáš Kecek Vendula Hopová, Michaela Milnerová, Nadia van Wassem Počet startů:                       22 Osobní rekordy:                   7 Medaile:                                0 Pořadí klubů:                      24. místo Výsledky PK:  Celkové výsledky:   Z 15 přihlášených startovali na Litoměřickém kalichu pouze 4 …

NEJÚSPĚŠNĚŠÍ SPORTOVEC ČESKOLIPSKA 2018 – ANKETA

Vyhlášení výsledků ankety NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ  SPORTOVEC  ČESKOLIPSKA  2018 Česká Lípa KD Crystal, 6. 2. 2018 Z Plaveckého klubu Česká Lípa postoupily do závěrečného finále (slavnostní večer v KD Crystal) Petra Chocová (kategorie dospělí) a Daryna Nabojčenko (kategorie mládež – Dáša získala v roce 2018 občanství ČR, proto nově Nabojčenko). Dáša obhajovala loňské prvenství a …