NÁVRAT DO VODY!!!

Hlásím návrat k vodě! Už jsem vás informoval v e-mailech, že se opět po dlouhé nucené přestávce sejdeme v plaveckém bazénu dos games kostenlos downloaden. Musíme však dodržet určitá hygienická nařízení a přizpůsobit se změnám, které souvisí s “rozvolňováním” přísných opatření musik app herunterladen. První změna je, že plavání bude v bazénu u Kauflandu. Dále dle předpokladu, že od pondělí 25. 5. 2020 bude možný pohyb ve venkovních prostorech bez roušky a v těch vnitřních naopak s rouškou photoalbum facebook. Tak tedy po vstupu hlavním vchodem pouze s rouškou, kterou byste měli mít i v šatně a v podstatě i v prostoru plaveckého bazénu (nejste-li ve vodě) tipico. Jistě chápete, že toto bude jen velice složitě realizovatelné, ale tímto způsobem se budeme řídit při našich prvních krůčcích “korona” plavání skype free herunterladen. Snažte se chodit včas, ale zase nepřehánět, na recepci mají instrukce, aby vše probíhalo rychle a bez komplikací, držte odstupy dle nařízení subnautica kostenlos downloaden. Na recepci pouze nahlásíte, že jdete plavat – trénink PKČL eventuelně jméno (ke komu). Budeme mít vyhrazenu střední část schodů uprostřed plaveckého bazénu (velké schody uvnitř prostoru pod plavčíkem) across herunterladen. Co se týká roušek, dle nařízení by měly být nasazeny i při pohybu “mimo vodu”, tedy např. při použití WC a pochopitelně při odchodu z plaveckého bazénu tischkarten hochzeit kostenlosen.

Toto je jen několik základních informací, které konzultujeme s provozovatelem plaveckého bazénu a budeme postupně vše “vychytávat” a přizpůsobovat ideálu tak, abychom co nejvíce mohli dodržet platná nařízení a navíc mohli fungovat co možná “nejuvolněněji” pdf kostenlos windows 7. Vše snad vysledujeme a srovnáme během posledního květnového týdne a červen snad už poběží v klidu a pohodě…

Nyní to neméně důležité – dny a časy pro jednotlivé plavecké skupiny (pokud někdo neví, do které skupiny patří, je vše uvedeno na liště v kolonce závodní plavání):

SKUPINA DEN ČAS
PK I Po, St, Pá 13 – 15
  Út, Čt 14 – 16
PK II Po, St, Pá 14 – 15
  Út, Čt 15 – 16
PK III Po, St, Pá 14 – 15
PK IV Po, St, Pá 14 – 15

Změna programu vyhrazena (časy, dny) – dle situace, vytíženosti plaveckého bazénu a dalších změn, které nás mohou potkat schreibprogramm office kostenlosen. Jistě víte, že situace se mnohdy mění z minuty na minutu.