Jakub Češka, Miroslav Chaloupka, Richard Mígl, Matěj Rek, Jakub Tauš, Ondřej Vosála, Adéla Kopecká, Natálie Vacková a Martina Vlasáková

Medaile: A. Kopecká – 2

1. místo 50 P a 3. místo 50 Z

L kalich - výsledky PKČL (951)

L kalich - celkové výsledky (952)

Plavci PK Č. Lípa obstáli v konkurenci 24 plaveckých oddílů na 13. ročníku Litoměřického kalichu. Přesně polovinu startů proměnili v nové osobní rekordy.

Výborně plavala Adéla Kopecká, která zvítězila na 50 m prsa a třetí místo vybojovala na 50 m znak, těsně za stupni vítězů skončila na 100 m prsa (4.) a 50 m volný způsob (5.). Také Jakub Tauš byl kousek od medailí, když obsadil 4. místo na 50 m volný způsob, 6. na 50 m znak a 7. na 100 m volný způsob. Do první desítky se podařilo proniknout i Richardu Míglovi – 5. místo 50 m znak, 9. a 10. místo na 100 m znak a 50 m volný způsob. Podobně se dařilo i M. Chaloupkovi (6. 50 m volný způsob, 7. 50 m znak) a J. Češkovi (7. 50 m prsa, 10. 100 m prsa)