Adéla Kopecká, Nikol Pekárková, Tina Šafrová, Klára Šuriková, Natálie Vacková, Martina Vlasáková

M. Chaloupka 5 (1. místo 50 M, Z, P a VZ, 100 PZ)

O. Olšar 4 (1. místo 50 Z, P a VZ, 100 PZ)

A. Kopecká 5 (1. místo 50 M, 2. místo 50 Z, P a 100 PZ, 3. místo 50 VZ)

T. Šafrová 3 (1. místo 50 P a VZ, 3. místo 50 M)

49 osobních rekordů

Výsledky PKČL: Jablonec N. N. - Cena TJ B 2011 (474)

Celkové výsledky: Jablonec - cena TJ B - celkové výsledky (991)

Vynikající výsledek zaznamenali v konkurenci 20 plaveckých oddílů plavci našeho PK v Jablonci nad Nisou na Ceně TJ Bižuterie. Zásluhou 49 nových osobních rekordů získali 21 medailových umístění – 13x 1.místo, 5x 2. místo a 3x 3. místo.

Mirek Chaloupka s přehledem zvítězil ve všech pěti startech, Ondra Olšar zvítězil čtyřikrát a pouze jednou skončil těsně na čtvrtém místě, Adéla Kopecká přidala dalších pět medailí – jedno první, tři druhá a jedno třetí místo, Tina Šafrová byla na stupních vítězů třikrát – získala dvě první a jedno třetí místo, Jakub Tauš byl dvakrát stříbrný, Miroslav Langer potvrdil i navzdory tomu, že bojoval v kategorii se staršími soupeři, že disciplína 50 m motýlek patří pouze jemu a zvítězil,

Klára Šuriková třetím místem na 50 m volný způsob doplnila konečný počet medailových umístění na úctyhodný počet 21. Navíc se podařilo zabodovat i v hlavních závodech Ceny TJ Bižuterie: pro starší a mladší žáky to byl 100 m polohový závod, ve kterém zvítězil O. Olšar a A. Kopecká byla druhá, pro nejmladší žactvo byla hlavním závodem prsová padesátka, ve které zvítězila T. Šafrová a M. Chaloupka. Z ostatních plavců se ještě do první desítky probojovali J. Kecek, N. Pekárková, N. Vacková a M. Vlasáková.

Další závody absolvují naši plavci v Praze Podolí, kde si opět vyzkouší starty na padesátimetrovém bazénu, protože i červnová Letní olympiáda dětí a mládeže se bude konat na padesátce v Olomouci.

Vpředu letící Kuba Tauš a v pozadí již téměř ve vodě “rychlík” Ondra Olšar.