Veronika Bláhová, Kristýna Erlebachová, Michaela Křížová, Markéta Musilová, Natálie Musilová, Tina Šafrová
Medaile:   17     6x 1. místo   5x 2.místo   6x 3. místo
V. Bláhová          1. místo   50 Z     3. místo   50 VZ
K. Erlebachová          2. místo   50 P a 50 M     3. místo   100 PZ
M. Musilová          1. místo   50 P, 50 VZ a 100 PZ     3. místo   50 Z
N. Musilová          2. místo   50 Z a 50 VZ     3. místo 100 PZ
T. Šafrová          1. místo   50 M a 50 VZ    2. místo   100 PZ    3. místo   50 Z a 50 P
Výsledky PK:
Nymburk - PK (439)
Celkové výsledky:
Nymburk - CV (446)

Nymburk 2012 - V. Bláhová, M. Musilová, N. Musilová, V.Šafrová, M. Křížová, K. Erlebachová

V “dámskou” jízdu se po odhlášce Filipa Češky proměnily závody našeho PK v Nymburce a navíc nad očekávání úspěšnou. V konkurenci plavců ze 16 plaveckých oddílů, kde mnohdy výsledková listina v jednotlivých kategoriích čítala více než 50 plavců, vybojovala výše uvedená šestice 17 medailí a šestnáctkrát měnila rekordní tabulky. Skvěle se opět dařilo Markétě Musilové, která ze čtyř startů skončila pouze jednou hůře než na prvním místě a také Tině Šafrové, která proměnila všechny starty v medaile. Natálie Musilová vyšla pouze jedenkrát naprázdno, čtyřmi medailemi přispěla do sbírky Kristýna Erlebachová a dalšími dvěma cennými kovy doplnila úctyhodný medailový výčet Veronika Bláhová, která se opět výtečně dokázala poprat i se staršími soupeřkami. Michaela Křížová se umístila nejlépe na sedmém místě a tentokrát vyšla bohužel medailově naprázdno. Krásný byl také pohled na výhlášení disciplín 50 m znak a 50 m volný způsob, kde na stupních vítězů stála pouze trojice plavkyň našeho PK Veronika Bláhová, Natálie Musilová a Markéta Musilová. Děvčata plavala také štafetu    4 x 50 m volný způsob v kategorii ročníku narození 2000 a mladší (se soupeřkami o tři roky staršími) a páté místo ze čtrnácti zúčastněných je skvělé (za PK plavala M. Křížová, N. Musilová, V. Bláhová a M. Musilová).