Plzeň – Plzeňské sprinty – 17. ročník – 6. kolo ČP

M. Kuchár     2. místo 50 P
P. Chocová     1. místo 50, 100 P a 100 PZ   3. místo 50 M

Výsledky PK: P sprinty 2013 - PK (453)
Celkové výsledky:

V silné konkurenci domácích a především zahraničních plavců (60 oddílů ze 4 zemí) se prosadila výbornými výkony Petra Chocová i Matej Kuchár. Matej byl druhý na 50 m prsa, v disciplíně, kde medailová umístění ovládli plavci ze Slovenska. Petra začala druhou část závodů Českého poháru (série na “krátkém” 25 m bazénu) skvěle, na trati 100 m prsa zaostala pouze 6 desetin za svým loňským rekordem z ME v Chartres a zvítězila v novém rekordu závodů a zároveň i nejlepším bodovým výkonem Plzeňských sprintů. Zvýšila tak svůj náskok v čele průběžného hodnocení ČP. Své výborné vystoupení podtrhla ještě vítězstvím na 50 m prsa i 100 m polohový závod. Také 50 m motýlek skončil medailovým úspěchem a také novým osobním rekordem. Vytvořila celkem 4 nové rekordy závodů: dvakrát 50 P (rozplavby i finále), 100 P a 100 PZ.