09kreta-17

10.-11. října

Výsledky a umístění M. Spurného (957)

Trutnov - VC 09 - celkové výsledky (965)

Na jubilejním 25. ročníku Velké ceny Trutnova skvěle reprezentoval Plavecký klub Česká Lípa Michal Spurný. Na těchto závodech s mezinárodní účastí startovali plavci z 32 plaveckých oddílů, mezi kterými byli účastníci OH, MS, ME, ME juniorů a MS juniorů. Do hlavního závodu 200 m volný způsob nastupoval Michal nejlepším časem, který ve finále mírně vylepšil (1:51,58) a obsadil 3. místo, kdy se musel sklonit pouze před dvěma reprezentaty z Polska. Těsně za svým osobním rekordem zůstal na trati 100 m volný způsob (0:51,67) a obsadil konečné 2. místo, opět za polským plavcem. Výrazně si vylepšil osobák na 100 m motýlek (0:55,04) a vybojoval stříbro jen těsně za svým reprezentačním kolegou T. Fučíkem.

Michale díky za výbornou reprezentaci PK Česká Lípa!