Veronika Bláhová, Karolína Černá, Kristýna Erlebachová, Veronika Heřmánková, Vendula Hopová, Barbora Chomová, Michaela Milnerová, Linda Salehová, Stella Sedláčková, Silvie Taušová, Veronika Vacková, Nadia van Wassem, Nela Vytisková, Nikola Zemanová

: pouze pro kategorie RN 2003 a 2004 – 100 P

O. Hladík     2. místo   50 VZ     3. místo   100 VZ a 100 Z
M. Hřebík     1. místo   100 P
F. Konrád     2. místo   100 M
V. Bláhová     1. místo   100 Z
M. Milnerová     2. místo   50 VZ
L. Salehová     1. místo     100 VZ, 100 PZ a 100 P (hlavní závod) 2. místo   100 Z a 100 M
N. van Wassem     1. místo   100 P     2. místo   100 Z, 100 M a 100 PZ
Výsledky PK: N 50 - V PK (434) – disciplína 50 VZ 2007 a starší bez rozdílu věku – “open”
Celkové výsledky: N 50 - CV (395)

N 50 - 2017

Nymburská padesátka – závody k padesátému výročí místního plaveckého oddílu za účasti 216 plavců ze 14 plaveckých klubů. Stařičký nymburský bazén praskal ve švech, ale závody proběhly v pohodě, i když se protáhly až do pozdních večerních hodin. Trochu nezvyklé je „zvětšení“ bazénu o jednu plaveckou dráhu speciální startovní plošinou a také „žlábek“ po obvodu celého bazénu, který trochu činil problémy plavcům při obrátkách a dohmatech v cíli. Všichni se však s těmito úskalími nymburské  pětadvacítky celkem slušně vypořádali a podávali mnohdy skvělé výkony (105 startů – 60 osobních rekordů).
Stále se nám nedaří odjet na závody v kompletní sestavě (31 přijatých – 11 odhlášek), ale tým PK Česká Lípa ukázal, že i v nekompletní sestavě je schopen bojovat o přední umístění, důkazem je 15 medailových umístění a také vítězství v hlavním závodu (v plné sestavě by toto číslo bylo rozhodně minimálně dvojnásobné).
Skvěle se dařilo Lindě Salehové, která suverénně zvítězila v hlavním závodu (100 m prsa pro kategorii plavců RN 2003 a 2004), postoupila po pohodovém výkonu z druhé pozice v rozplavbách, ve finále pak od prvních metrů dala jasně najevo, že pohár pro vítěze bude její. Přidala ještě další dvě prvenství (100 VZ a 100 PZ) a dvě druhá místa (100 Z a 100 M). Nadia van Wassem vybojovala čtyři medailová umístění a především zvítězila ve své hlavní disciplíně 100 m prsa (2. 100 Z, 100 M a 100 PZ). Ve stejné kategorii chlapců zvítězil na 100 m prsa také Matyáš Hřebík. Těžkou úlohu měl Olda Hladík, který jako dorostenec musel bojovat v open kategorii společně s dospělými, ale rozhodně se této výzvy nezalekl a po výborných výkonech vybojoval trojí umístění na stupních vítězů (2. 50 VZ, 3. 100 VZ a 100 Z). Filip Konrád získal v konkurenci starších plavců stříbro za 100 m motýlek a do medailové sbírky přispěla také Michaela Milnerová dalším stříbrem za 50 m volný způsob, oba navíc téměř vše ostatní v osobních rekordech.
Další plavci zaznamenali posuny svých osobních maxim – minimálně v polovině startů se toto podařilo B. Chomové, V. Kabanovovi, V. Heřmánkové, S. Sedláčkové, S. Taušové, V. Vackové, N. Vytiskové i N. Zemanové.