Letní poháry ČR deseti a jedenáctiletých

Výsledky PKČL: Praha - LP ČR 10 - 2011 výsledky PKČL (875)

Celkové výsledky: Praha - LP ČR 10 - celkové výsledky (906)

31 plaveckých oddílů

PKČL:   Miroslav Langer, Natálie Vacková, Martina Vlasáková

Výsledky PKČL: Domažlice - LP ČR 11 - 2011 výsledky PK (860)

Celkové výsledky: Domažlice - LP ČR 11 - celkové výsledky 2011 (846)

I přes velké očekávání jsme na Letních pohárech deseti i jedenáctiletého žactva skončili bez medailového umístění. Mirek Langer, který byl tím želízkem v ohni, bohužel nezopakoval svůj nejlepší letošní výkon, kterým by zcela jistě usiloval i o vítězství v disciplíně 50 m motýlek, a obsadil čtvrtou příčku shodným časem spolu se třetím v pořadí, ale o medaili ho připravilo rozhodnutí hlavního rozhodčího, který určil konečné pořadí v nejrychlejší rozplavbě. Na dvojnásobné trati bohužel nemohl startovat, protože v nominačním startu na OP v Rumburku byl diskvalifikován. Starty v ostatních disciplínách už tak skvělé nebyly… Velmi slušně zaplavala Natálie Vacková, která byla třikrát devátá (50 m motýlek, 100 m volný způsob a 200 m prsa), za zmínku stojí především výkony na 50 m motýlek a 100 m volný způsob. Martina Vlasáková svými výkony nijak neoslnila a nejlépe se umístila až na 21. místě (100 m prsa a 100 m polohový závod). Ani Matěj Rek, který bojoval mezi desetiletými v Praze, se nijak výrazně neprosadil a skončil dvakrát téměř v závěru třetí desítky startovního pole.