Plzeň + Kopřivnice – Letní mistrovství ČR

Plzeň LMČR staršího žactva (RN 1997 a 1998) 18.-19.6. 2011 – bazén 50 m 80 plaveckých oddílů PKČL: Ondřej Olšar a Jakub Tauš Výsledky PKČL: Celkové výsledky: Kopřivnice Letní mistrovství mladšího žactva (RN 1999) 76 plaveckých oddílů PKČL: Richard Mígl Výsledky PKČL: Celkové výsledky: Na Letních mistrovstvích ČR podali plavci …

Praha + Domažlice – Letní poháry ČR 10+11

11.-12.6. 2011 Letní poháry ČR deseti a jedenáctiletých Praha – LP ČR 10 46  plaveckých oddílů PKČL:   Matěj Rek Výsledky PKČL: Celkové výsledky: Domažlice – LP ČR 11 31 plaveckých oddílů PKČL:   Miroslav Langer, Natálie Vacková, Martina Vlasáková Výsledky PKČL: Celkové výsledky: I přes velké očekávání jsme na Letních pohárech …

Barcelona ESP – MZ

4.-5.6. 2011 Mezinárodní závody – 22 zemí Petra Chocová zaplavala na mezinárodních závodech v Barceloně skvělé výkony a na trati 50 m prsa vybojovala bronz. 50 P     0:32,02   3. místo 100 P   1:10,05   6. místo 200 P   2:32,35   6. místo

Rumburk – Memoriál J. Novotného

5.6. 2011 Plavci našeho PK získali v individuálních startech celkem 100 medailových umístění (40 zlatých, 35 stříbrných a 25 bronzových) !!! Ve štafetách vybojovali chlapci i děvčata 1. místo a navíc ještě druhá štafeta děvčat i 3. místo! Za PKČL startovalo 38 plavců: J. Bechyně, M. Čáp, J. Češka, O. …

Roudnice nad Labem – Letní pohár EMME

4.6. 2011 19 plaveckých oddílů PKČL: O. Hofman, J. Klouček, M. Langer, R. Mígl A. Kopecká, N. Pekárková, K. Siblíková, N. Vacková Medaile: 11 M. Langer   2. místo 50 Z a 50 M R. Mígl   2. místo 50 Z a 200 PZ     3. místo 200 Z A. Kopecká   1. místo …

Nymburk – Malá cena

4.6. 2011 PKČL: F. Češka, D. Pecinovský, M. Rek V. Bláhová, K. Erlebachová, M. Musilová, N. Musilová, T. Šafrová, K. Šuriková Medaile: 12 F. Češka   1. místo 100 P   2. místo 50 P D. Pecinovský   3. místo 50 P M. Rek   2. místo 50 P V. Bláhová   3. místo 50 …

Olomouc – Letní olympiáda dětí a mládeže

21.-26.6. 2011 Nominace plavců PK Česká Lípa + disciplíny: Karolína Szabová 50 a 100 VZ, 100 a 200 P Adéla Kopecká 50 VZ, 100 a 200 P, 200 Z Martina Vlasáková 100 Z, 100 VZ Natálie Vacková 100 a 200 Z Jakub Tauš 100 a 200 VZ, 100 Z, 100 …

Louny – OP 12 a starší

27.-28.5. 2011 20 plaveckých oddílů SČ oblasti (Liberecký a Ústecký kraj) PKČL: Jakub Češka, Ondřej Kahánek, Jan Kecek, Richard Mígl, Ondřej Olšar, Jakub Tauš Adéla Kopecká, Daniela Králová, Karolína Szabová Medaile:   9 J. Češka   3. místo 200 P O. Olšar   1. místo 200 Z     2. místo 100 Z …