Letní mistrovství ČR
25.-26. 6. 2016

Ústí nad Labem, bazén 50 m
LMČR pro ročníky narození 2002 a 2003
Nominace:
Oldřich Hladík, Miroslav Chaloupka, Viktor Vaněk
Lucie Dědicová, Kristýna Erlebachová, Markéta Musilová, Natálie Musilová, Daryna Naboichenko, Linda Salehová
Přijatí do disciplín (červeně – nepřijatí, nepřijaté starty = náhradník):
UL – přijatí LMČR + – 119 KB
Brno – Lesná, bazén 25 m
LMČR pro ročník [...]

Letní pohár ČR jedenáctiletého žactva
Domažlice
11.-12. 6. 2016
53 plaveckých oddílů
PKČL:
Matyáš Hřebík, Nadia van Wassem
Osobní rekordy: 2
Výsledky PK: D LP – PK – 40.5 KB
Celkové výsledky: D LP – CV – 451.86 KB

LPČR desetiletého žactva
Jindřichův Hradec, bazén 25 m
11.-12. 6. 2016
57 plaveckých oddílů
PKČL:
Veronika Vacková
Osobní rekordy: 4
Výsledky PK: J. Hradec 16 – PK – 35 KB
Celkové výsledky: J. Hradec 16 – CV – 724.51 KB

Praha – Praha 2016

zařazeno v: Aktuality

13 Čer 2016

Praha
Praha 2016 – 4. kolo ČP v plavání
3.-5. 6. 2016
77 plaveckých oddílů z ČR, Slovenska, Chorvatska, Gruzie, Izraele, Libanonu, Lotyšska, Egypta
PKČL:
Petra Chocová
Medaile: 2     2x 1. místo   50 a 100 P
Výsledky PK: Praha 2016 – PK – 36.5 KB
Celkové výsledky: Praha 2016 – CV – 1.29 MB

Londýn – ME

zařazeno v: Aktuality

13 Čer 2016

16.-22. 5. 2016
660 plavců ze 49 zemí
PKČL:
Petra Chocová
11. místo     100 P   (SF)
8. místo     50 P   (F)
Výsledky PK: ME Londýn – 36 KB
Celkové výsledky: http://london2016.microplustiming.com/Elite/indexLondonElite2016_web.php

Oblastní přebor staršího žactva – RN 2002, 2003 a 2004
Česká Lípa – bazén u Kauflandu, 25 m
4. – 5. 6. 2016
18 plaveckých oddílů SČ oblasti (Liberecký a Ústecký kraj)
PKČL:
Oldřich Hladík, Miroslav Chaloupka, Filip Konrád, Michal Kudrna, Daniel Pecinovský, Viktor Vaněk
Veronika Bláhová, Lucie Dědicová, Kristýna Erlebachová, Markéta Musilová, Natálie Musilová, Daryna Naboichenko, Linda Salehová
Osobní rekordy: [...]

Rumburk – OP 11 a mladší

zařazeno v: Aktuality

29 Kvě 2016

Oblastní přebor 11 a mladší (RN 2005 a mladší)
Rumburk
28. 5. 2016
21 plaveckých oddílů SČ oblasti (Liberecký a Ústecký kraj)
PKČL:
Otakar Foltyn, Matyáš Hřebík, Matyáš Kecek, Michal Lupoměský, Michal Milner, Robert Olšar
Veronika Heřmánková, Vendula Hopová, Barbora Chomová, Eliška Pořická, Stella Sedláčková, Silvie Taušová, Veronika Vacková, Nela Vytisková, Nadia van Wassem, Nikola Zemanová
Osobní [...]

Ustí nad Labem, bazén 50 m
Memoriál Z. Vaněčka
21.-22. 5. 2016
34 plaveckých oddílů
PKČL:
Otakar Foltyn, Oldřich Hladík, Matyáš Hřebík, Jaroslav Jor, Viktor Kabanov, Matyáš Kecek, Filip Konrád, Michal Kudrna, Michal Lupoměský, Viktor Vaněk
Veronika Bláhová, Barbora Chomová, Lucie Dědicová, Kristýna Erlebachová, Veronika Heřmánková, Adéla Kopecká, Markéta Musilová, Natálie Musilová, [...]

Londýn – ME

zařazeno v: Aktuality

16 Kvě 2016

Dnes začíná v Londýně ME v plavání.
Londýn   GBR, bazén 50 m (olympijský bazén z LOH 2012)
16.-22. 5. 2016

660 plavců
49 zemí

Hradec Králové – Jarní pohár

zařazeno v: Aktuality

15 Kvě 2016

Jarní pohár – 26. ročník
Hradec Králové, bazén 50 m
14.-15. 5. 2016
46 plaveckých oddílů
PKČL:
Veronika Bláhová, Markéta Musilová, Natálie Musilová
Osobní rekordy: 12
Medaile: 3
V. Bláhová     1. místo   50 Z     2. místo   100 Z
N. Musilová     2. místo 50 M
Pořadí v soutěži týmů: 16. místo
- z celkově 46, za PKČL toto umístění vybojovala pouze výše uvedená trojice děvčat
Výsledky PK: [...]

Nejbližší akce

  • Nejsou žádné události.

71

Nadcházející události

  • Nejsou žádné události.

Kalendář akcí

Srpen 2016
P Ú S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC
TOPlist