Varnsdorf – VC

zařazeno v: Aktuality

21 Kvě 2017

Velká cena Varnsdorfu
Varnsdorf, bazén 25 m, 5 drah
20. 5. 2017
9 plaveckých oddílů
PKČL:
Oldřich Hladík, Matyáš Hřebík, Viktor Kabanov, Matyáš Kecek, Filip Konrád, Daniel Lehmann, Jan Lehmann, Robert Olšar
Karolína Černá, Veronika Heřmánková, Vendula Hopová, Barbora Chomová, Adéla Kopecká, Stella Sedláčková, Silvie Taušová, Veronika Vacková, Nadia van Wassem, Nikola Zemanová
Osobní rekordy: 44
Medaile: 41
O. [...]

Brno – LODM 2017

zařazeno v: Aktuality

19 Kvě 2017

Letní olympiáda dětí a mládeže
24.-29. 6. 2017
Brno, bazén 50 m, 8 drah
Plavání – 3 kategorie – RN 2003, 2004 a 2005, týmy jsou po 4 plavcích jednotlivých kategorií (4 žáci, 4 žačky).
Ve výběru Libereckého kraje jsou tito plavci PKČL:
2003
Markéta Musilová, Natálie Musilová, Linda Salehová
náhradník: Lucie Dědicová
2004
Veronika Bláhová
Filip Konrád
2005
Nadia van Wassem
Matyáš Hřebík
náhradník: Barbora Chomová
Z celkového počtu [...]

Č. Lípa – OP

zařazeno v: Aktuality

19 Kvě 2017

Oblastní přebor Libereckého kraje
Česká Lípa (Sportareál – bazén u Kauflandu), 27.-28. 5. 2017 (sobota + neděle)
bazén 25 m, 6 drah
JEDINÝ  NOMINAČNÍ  ZÁVOD  NA  MISTROVSTVÍ  ČR  ŽACTVA  (RN 2003, 2004, 2005)  A  POHÁRY  ČR  DESETI A JEDENÁCTILETÉHO  ŽACTVA  (RN 2006, 2007).
Závody – sobota + neděle: RN 2005 a starší
Závody – pouze sobota: RN 2006 a mladší
Nominovaní:
Jakub [...]

Memoriál Zdeňka Vaněčka
Ústí nad Labem, bazén 50 m, 8 drah
13.-14. 5. 2017
35 plaveckých oddílů z ČR, Německa a Polska
PKČL:
Jakub Češka, Matyáš Hřebík, Viktor Kabanov, Matyáš Kecek, Filip Konrád, Michal Kudrna, Viktor Vaněk
Veronika Bláhová, Karolína Černá, Lucie Dědicová, Veronika Heřmánková, Vendula Hopová, Petra Chocová, Barbora Chomová, Adéla Kopecká, Markéta Musilová, Natálie [...]

Tréninky PK I

zařazeno v: Aktuality

16 Kvě 2017

V týdnu 22.-26. 5. 2017 nejsou plavecké tréninky skupiny PK I, ostatní dle rozvrhu.
Sraz na OP v České Lípě – bazén u Kauflandu v sobotu 27. 5. 2017 (Sportareál – hala 7.30). Nominace viz termínová listina (on-line), všichni nominovaní včetně přihlášených startů budou vyrozuměni e-mailem a do konce týdne vše na stránkách PK.

Plzeň – Západočeský pohár

zařazeno v: Aktuality

8 Kvě 2017

Západočeský pohár
Plzeň – Slovany, bazén 50 m, 10 drah
6. 5. 2017
31 laveckých oddílů
PKČL:
Jakub Češka, Oldřich Hladík, Matyáš Hřebík, Filip Konrád
Veronika Bláhová, Lucie Dědicová, Natálie Musilová, Linda Salehová, Nadia van Wassem
Osobní rekordy: 14
Medaile: 12
J. Češka          1. místo   100 P          2. místo   200 P
M. Hřebík          2. místo   100 a 200 P          3. misto   200 PZ
N. Musilová         1. [...]

Ostrava – VC

zařazeno v: Aktuality

1 Kvě 2017

Velká cena Ostravy – 2. kolo ČP
Ostrava, bazén 50 m
41 plaveckých oddílů z ČR, Polska, Maďarska a Řecka
PKČL: Petra Chocová
Medaile: 2 – 1. místo 50 a 100 P
Výsledky PK: O – VC – PK – 34 KB
Cekové výsledky: O – VC – CV – 8.51 MB

Petra Chocová – 1. místo 50 a 100 P
Velká [...]

Chomutov – M J. Jezbery

zařazeno v: Aktuality

1 Kvě 2017

Memoriál Jaroslava Jezbery
Chomutov, bazén 25
29. 4. 2017
28 plaveckých oddílů z ČR, včetně plavců z Německa
PKČL:
Matyáš Hřebík, Filip Konrád
Veronika Heřmánková, Michaela Milnerová, Natálie Musilová, Linda Salehová, Veronika Vacková, Nadia van Wassem, Nikola Zemanová
Hlavní závod:
100 PZ – kategorie 2008 a mladší
200 PZ – kategorie 2005-2006 (Memoriál J. Jezbery)
50 M – open (Cena Matěje Volfa)
Osobní rekordy: 37
Medaile: 16
M. [...]

Ústí nad Labem – VC

zařazeno v: Aktuality

28 Dub 2017

Velká cena Ústí nad Labem
Ústí n. L., bazén 50 m
21.-23. 4. 2017
51 plaveckých oddílů včetně plavců ze Slovinska a Běloruska
PKČL:
Jakub Češka, Oldřich Hladík, Matyáš Hřebík, Filip Konrád
Veronika Bláhová, Natálie Musilová, Daryna Naboichenko, Linda Salehová, Nadia van Wassem
Osobní rekordy: 49
Medaile: 17 (5 zlatých, 4 stříbrných, 8 bronzových) + 2 poháry z hlavních závodů
J. Češka          3. [...]

Plavecké čtyřutkání
Liberec, bazén 25 m
22. 4. 2017
6 plaveckých oddílů: PKČL, SPKLi, PO Rumburk, PK Děčín, PKSpR, Sn Varnsdorf
PKČL:
Viktor Kabanov, Matyáš Kecek, Jan Lehmann, Robert Olšar, Artur Popovyč
Karolína Černá, Veronika Heřmánková, Vendula Hopová, Barbora Chomová, Michaela Milnerová, Stella Sedláčková, Silvie Taušová, Veronika Vacková
Osobní rekordy: 42
Medaile: 34 (12 zlatých, 12 stříbrných, 10 bronzových) + 2 x 1. [...]

Nejbližší akce

22

Poděkování

Plavecký klub Česká Lípa děkuje za finanční podporu městu Česká Lípa a KÚ Libereckého kraje.

Kalendář akcí

Květen 2017
P Ú S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC
TOPlist