Jakub Češka, Ondřej Kahánek, Jan Kecek, Miroslav Langer, Richard Mígl, Jan Plíhal, Ondřej Vosála

J. Češka   1. místo 50 Z a 50 P     2. místo   100 P

Výsledky PKČL: Neratovice - PKČL (893)

Celkové výsledky: Neratovice - CV (389)

Neratovický pohár 2012 - Kopecká, Langer a Češka

Čtyřboj: A. Kopecká 4., M. Langer 3., J. Češka 4.

Desátého ročníku Neratovického poháru se zúčastnila devítičlenná výprava našeho PK. Dalších devět našich plavců bojovalo ve stejný den v Mladé Boleslavi a chyběli zde také Ondra Olšar a Jakub Tauš, kteří závodili v soutěži školních družstev na republikovém finále v Roudnici nad Labem (skončili na velmi pěkném 4. místě!).

Hlavním závodem byl plavecký čtyřboj (sčítaly se časy na 50M, 50Z, 50P a 50K) a dařilo se velmi dobře, když ve čtyřboji obsadil 3. místo M. Langer a čtvrtí skončili J. Češka a A. Kopecká. V jednotlivých startech se nejvíce dařilo J. Češkovi – 1. místo 50 Z a 50 P, 2. místo 100 P, M. Langer skončil stejně jako ve čtyřboji na třetím místě i na 50 M. Další dílčí úspěch přidala A. Kopecká za 2. místo na 50 M. Dařilo se samozřejmě i ostatním, kteří v Neratovicích startovali, ale ročníky 1997 a starší již musely bojovat v otevřených závodech (bez rozdílu věku).