Jakub Češka, Ondřej Kahánek, Jan Kecek, Miroslav Langer, Richard Mígl, Ondřej Olšar, Jakub Tauš, Vojtěch Volf

O. Olšar   1. místo   100 P   2. místo   100 Z a 200 PZ

J. Tauš   3. místo   100 VZ

Výsledky PKČL: Litvínov - LP 2011 - PKČL (983)

Celkové výsledky: Litvínov - LP 2011 - CV (229)

Litvínov - L pohár 2011

Na 8. ročníku Litvínovského poháru startovala výše uvedená jedenáctičlenná skupinka plavců PKČL. Hlavním závodem byla dvoustovka polohový závod, do kterého postoupilo pouze 6 plavců v dané kategorii, kteří absolvovali nejlépe čtyři předchozí disciplíny (100 Z, 100 P, 100 M a 100 VZ). Nejlepšího výsledku dosáhl Ondra Olšar, který zvítězil na 100 m prsa a druhý skončil na 100 m znak a také v hlavním závodu 200 m polohový závod. Medailový byl také Jakub Tauš díky svému výkonu na 100 m volný způsob. Do hlavního závodu se probojovala také Adéla Kopecká (4. místo) a Jakub Tauš (6. místo). Co se týká zlepšení a osobních rekordů, tak nejlépe si vedl opět Jakub Češka (4 starty – 4 osobní rekordy) a také Adéla Kopecká (5 startů – 4 rekordy).